Oto Çilingir

Otomobil hayatımızı kolaylaştıran araçlardır. Bazen kontak veya kapı kilidi kırılıverir. Bu durumda işe gidemezsiniz veya aracı kullanamazsınız. Bu gibi durumlarda, otomobil kilidini açmak için, Oto çilingir hizmeti kategorisinde bizi arayabilirsiniz. Araba, kamyon, tır, pickup, çekici, otobüs, minibüs, midibüs ve benzeri birçok aracın kilidini açabiliyoruz. Bütün bu araçların kapı ve bagaj kilitlerini problemsiz bir şekilde açabilen firmamız, yeni tekniklerle, kilit mekanizmasına zarar vermemektedir. Araç kapısını açma süresi, içerisinde anahtarın kırılması durumunda uzayabilir. Ayrıca, tornavida ile kilit mekanizması ile oynanmışsa, yine açma süresi uzamaktadır. Mekanizmanın yapısı ve zarar görme durumu, kilidin açılma süresinde belirleyici rol oynamaktadır.

 

 7/24 Hizmet

 

 Bu kategoride hizmet veren elemanlarımız, günün her saatinde hizmet verebilmektedirler. Bu nedenle, gece yarısı veya sabahın ilk saatleri gibi uygunsuz zamanlarda da çilingirlerimizi çağırabilirsiniz. Oto çilingir hizmetlerinde, izin belgesi olmayan kişileri tercih etmemek gerekir. Bu konuda çilingirlere özel olarak çıkarılan izinlerin alınmış olması önemli bir husustur. Her türlü oto kilidi açma işlemini pratik bir şekilde yapan oto çilingir ustalarımız, gerekli izinlere sahip olmakla birlikte, kilit satışı ve yedek anahtar oluşturma işlemlerini de yapmaktadır. Araç modeli veya yaşı, bu kategoride önemli değil. Ancak piyasada sıkça rastlanılmayan, değişik kilit mekanizmalarına sahip olan araçların kilit mekanizmasının açılması problem oluşturabilir. Bu konuda geniş tecrübeye sahip olan Oto çilingir ustalarımız için bu durum problem değildir. Yeni çıkan ve elektronik özelliklere sahip olan oto kilitlerinin açılması da yine uzmanlık ister. Bu kilit sistemlerinde, elektronik kilitleme sistemleri hakkında bilgi sahibi olan tecrübeli çilingirlerimiz tercih edilmelidir.

 

 Çilingir Sertifikalı Hizmet Verirler

 

 Bütün araçlar hakkında geniş bilgiye sahip ustalarımız hızlı ve etkili çalışmaktadır. Resmi izinle çalışmanın amacı, güvenilirliğin artırılmasıdır. Bu sistem sayesinde, sabıkalı kişiler çilingir olamamaktadır. Araba, tır, kamyon ve diğer araçların kapı kilidi veya bagaj kilidini açan oto çilingirler, araç kilidi takma işini kaportacılara bırakmaktadır. Ancak kumanda pillerini anahtarcılardan temin edebilirsiniz. Kış aylarında kapı ve bagaj sistemi buz kaplayabilir. Oto çilingir gelmeden sıcak su dökerek işi kolaylaştırmaya çalışmanız, işi daha da zorlaştırabilir. Çok soğuk havalarda, araç kapılarına sıcak su dökmek fayda etmez. Aksine buzlanmayı artırır. Bu konuda çilingirimizi aradığınız zaman talimatlarına göre hareket etmelisiniz. Araç içerisinde çocuk kaldıysa, bu durum çok tehlikelidir ve aracın içerisinde bir çocuğun olduğu mutlaka bildirilmelidir. Bu gibi durumlar çok acil durumlardır.

 

            Araç içerisinde oksijenin bitmesi, çocuk için ciddi sonuçlar meydana getirebilir. Kilit sorunlarından önce can güvenliği ve mal güvenliği ile ilgili ciddi sorunlar varsa, öncelikle emniyet ve hastane aranmalıdır. Çilingirlerimizi aradığınız zaman, aracın modeli hakkında doğru bilgiler vermelisiniz. Bütün oto kilit çeşitleri kategorisi için ayrı ayrı açma yöntemleri vardır. Bu nedenle, araç modelinin belirlenmesi çok önemli bir konudur. 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.