Demir Kapı Açma

Demir kapılar mekanların güvenliğini sağlayan ve kendimizi daha güvende hissetmemize yardımcı olan bir güvenlik unsurudur. Ancak demir kapılarda zamanla eskimeye bağlı olarak, çeşitli teknik aksaklıklar ve anahtarların içeride veya kilit üzerinde unutulmasından dolayı açılmamaktadır. Demir kapı açma sırasında profesyonel olmayan yöntemler kullanıldığı zaman kapılar gerekli güvenlik unsurlarını yitirebilir, kullanılmaz hale gelebilir veya tamirleri çok masraflı bir hal alabilir. Bu yüzden demir kapı açma işlemi mutlaka alanında profesyonel kişilerce yapılmalı ve gereken uygulamalar yardımıyla kapılar sahip oldukları özellikleri yitirmemelidir.

 

 - Demir kapılar neden açılmaz hale gelir?

 

 Demir kapılar zamanla kullanıma bağlı olarak paslanma sorunları nedeniyle açılmaz hale gelebilir. Paslanma durumlarında kapılar demir parçaların işlevlerini yerine getirememesine neden olur. Ataşehir Çilingir Servisi kilit veya menteşe sistemlerinde meydana gelen paslanmalar özel aletler ve yardımcı gereçler yardımıyla gidererek, gerekli parça değişikliklerini yapıp, kapılara zarar vermeden açma işlemi gerçekleştirmektedir.

           

            Demir kapılar üzerinde anahtar unutulması da en sık karşılaşılan sorunlar arasında bulunmaktadır. Üzerinde anahtar unutulan kapılan özel teknik araçlar yardımıyla kapılara zarar verilmeden ve güvenli bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından açılmaktadır. Demir kapı açma işlemi sonrasında gerektiği takdirde kilitler değiştirilerek ve güvenlik ortamı yeniden en iyi şekilde sağlanacak biçimde kapıların bakımları gerçekleştirilmektedir.

           

            Demir kapılarda kullanılan yanlış veya kalitesiz malzemeler yüzünden kapıların kilit mekanizması bozulmakta ve kapıların açılmamasına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda profesyonel ekibimiz tarafından kapıların sorunlu aksanları hızlı bir şekilde tespit ederek çözüm odaklı öneriler sunulur ve sorunlu parçaların değişimini hızlı bir şekilde gerçekleştirip, aynı sorunlarla bir daha karşılaşılmasının engellenmektedir.

 

 - Ataşehir Çilingir Servisi ile farklı demir kapılara uygun çözümler

 

            Demir kapılar günümüzde birçok farklı özellikte üretilmekte ve farklı mekanların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu yüzden de demir kapı açma işleminde kapıların sahip oldukları özellikler göz önünde bulundurularak özel kapı açma yöntemlerinin uygulanması büyük bir öneme sahiptir. Profesyonel ve gelişmiş yöntemlerimizle kapıların açma işlemi sırasında zarar görmesi engellenir ve uygun parça değişimleri gerçekleştirilerek gerekli güvenlik önlemleri tam olarak sağlanır. Güvenlik konusundaki hassasiyetimiz ile demir kapı açma yöntemleri üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, özel mülk güvenliğini tehdit edebilecek durumlara karşı tedbir alınarak titiz bir çalışma yürütülerek müşterilerimizin güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır.

 

            Ataşehir Çilingir Servisi kapı açma yöntemlerinde sektörün yeniliklerini ve gelişmiş teknolojik olanakları demir kapıların sahip olduğu özelliklere göre kullanılmaktadır. Üst düzey güvenliğe sahip kapıların açılmasında kapılara zarar vermeyecek yöntemlerin izleyen ekibimiz, kapı mekanizmalarına zarar vermeden açma işlemini gerçekleştirmektedir.

 

 - 7/24 Hizmet:

 

 Ataşehir Çilingir servisi 7/24 sunduğu hizmetleri ile günün her saati sizin yanınızda olmakta, yaşadığınız sorunlara anında müdahale ederek etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır. İletişim kanallarından her ihtiyacınız olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz. 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.