Kapıda mı kaldınız? Ya da daha kötüsü anahtarınız mı kapıda kaldı? Korkmayın. Ataşehir bulvarı çilingir anahtarcı burada.

Bizleri anahtarımı evde unuttum ya da anahtar kapıda kaldı diye ararsanız en kısa sürede verdiğiniz adrese varmış olacağız. Hırsızlıkların önüne geçmek ve çalışanlarımızı korumak için o evin size ait olduğunu ispatlamanızı isteyebiliriz. Bu rutin bir kontroldür. Tapunuzu, sözleşmenizi bize göstererek bu kontrolü geçmeniz mümkündür.

Günümüzde pek kullanılmasa da komşularınızın size kefil olması da yeterlidir. Evinizin kapısını açmadan önce kapı komşunuzun sizi tanıdığını onaylaması üzerine işlemlere başlayabiliriz. Herhangi bir doğrulama yapmadığımız taktirde yaptığımız işlemin suç olarak sayılacağından lütfen evin sahibi olduğunuzu doğrulamadan bu işlemi yapmamız için bize ısrar etmeyiniz.

Anahtarım kapıda kırıldı

Anahtarlar düşünüldüğü kadar sağlam değillerdir. Ucuz olması açısından uyduruk malzemelerden yapılan anahtarlar hasar aldıklarında çatlamaya başlarlar. Hasar alımının devam etmesi sonucunda kapıda kırılarak sizi rezil ederler. Anahtar kırılmasının başlıca sebepleri;

  • Yüksek bir yerden aşağıya doğru atılması (genellikle otomatiği çalışmayan ev sahipleri kapıyı açmak yerine bulunduğu kattan aşağıya misafirine anahtar atmaktadır. Bu düzenli hale gelirse anahtar düşmekten kılcak şekilde çatlamaya başlayacaktır.)
  • Ucuza üretmek için uyduruk malzemenin kullanılması (Artık buna rastlamak zor. Fakat yine de bazı yerler bu yöntemi uygulayarak kazancını arttırmaya çalışmaktadır)

Ataşehir Bulvarı Çilingir Anahtarcı Kimdir?

Biz böylesine rekabet dolu sektörde yaptığımız işler sayesinde ayakta kalan bir firmayız. Misyon ve vizyonumuz sayesinde müşterilerimizin ilk seçimleri oluyoruz. Kapıda kalan insanların mağduriyetini en kısa zamanda sonlandırmak için canla başla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Herhangi bir çilingir ihtiyacınızda dükkanımıza gelebilir veya telefon ile bizleri vereceğiniz adrese çağırabilirsiniz. Ne zaman mağdur olacağınız belli olmayacağı için dükkanımız 7/24 açıktır.

Üstelik sadece kapıda kaldığınızda değil anahtar değişimi gibi işlemler için de bizleri arayabilirsiniz. Sizin için en güvenli kilidi ve anahtarı bularak içinizi rahat ettirmek için buradayız. Bize ulaşmak ise çok basit. Web sitemiz üzerinden telefon numaramızı alarak aramanız yeterli.