Güvenli Kilit ve Çilingir Hizmeti Veriyoruz

Ataşehirde Çilingir 

Evinizi, işyerinizi ya da arabanızı koruma altına almak için iyi bir kilide ihtiyacınız vardır. Zira hırsızlık olayları özellikle büyük şehirlerde sık karşılaşılan bir tehlikedir. Son teknoloji ile üretilen modern kilitler sayesinde kendinizi güven altına alabilirsiniz. Birde anahtarınızı kaybettiğinizde ya da içerde unuttuğunuz durumlarda iyi bir çilingire ihtiyacınız olacaktır. Hızlı servis ile size her saat hizmet verebilecek ve kilidi bozmadan kapı açabilecek bir çilingir ideal bir seçim olacaktır. Günlük yaşantımızın bir parçası olan bu hizmetlere ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz. Önemli olan kilit ya da çilingir ihtiyacınız olduğunda kime başvuracağınızdır. Ataşehir Çilingir yıllardır kusursuz hizmet veren bir firmadır.

İyi Bir Çilingir Nasıl Olmalıdır

Öncelikle iyi bir çilingirin işinde uzman kadrosu ile hizmet vermesi çok mühimdir. Kilit ve anahtar yaptırdığınızda sizi güvene alacağından en iyi şekilde yapılması gereklidir. Biz Ataşehir Çilingir olarak kilit ve anahtar yapımında olsun çilingir hizmetlerinde olsun en kaliteli hizmeti veriyoruz. Uzman ekibimiz ile en teknolojik aletleri kullanarak en iyi hizmeti sunuyoruz. 7 gün 24 saat size bir telefon uzaklığındayız. Hangi saatte olursa olsun aradığınızda acil hizmet ekibimiz anında gelerek kısa sürede probleminizi çözecektir. Çilingir hizmeti verirken çok çabuk size ulaşan ekibimiz asla kapı kilidinizi bozmadan kapınızı açacaktır.

Güvenli Kilit ve Çilingir Hizmeti Veriyoruz

Ataşehir Çilingir firmamız her an hizmetinizde olan güvenilir ve tecrübeli ekibi ile yıllardır İstanbul halkına hizmet vermektedir. İster ev ya da işyeri kapısı olsun ister araba kapısı olsun açamayacağımız kilit çözemeyeceğimiz problem yoktur. Kale kilit gibi en kaliteli kilit firmaları ile çalışıyoruz. En emniyetli kilitleri sizin için takıyoruz. Gerektiğinde çilingir hizmeti ile her kapıyı açıyoruz.

ilingirlik tarihi çok öncelere dayanan eski bir meslektir. Eski zamanlar kilitler ve bunları açan anahtarlar demirciler tarafından tasarlanıp imal edilmekteydi.

Çilingirler kilidi ve anahtarı sıfırdan üretir, onlara şekiller vererek sadece kendilerine has yapmaya çalışırlardı. Hatta yakın zamana kadar yedek anahtarlar bile makine kullanmadan eye ile yapılır ve büyük uğraşlar verilirdi. Halbuki günümüzde anahtar kopyalama çok kolaylaşmış, bir yada iki makine neredeyse tüm anahtarları kopyalamaya başlamıştır. Hal böyle oluncada anahtarcılık ve çilingirlik mesleği özelliğini yitirmiş ve hırdavat satanların hatta camcıların bile bi makine alarak kendini anahtarcı ilan etmesine sebebiyet vermiştir. Fakat işinin ehli olmayan bu kişilerin anahtar yapmasıyla çok daha büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. (yapılan anahtarın açmaması, kilidin zarar görmesi, oto kontağının bozulması gibi) istanbul Ataşehir Çilingir siz değerli müşterilerimizi uyarıyor, anahtar yapmanın ciddi bir iş olduğunu hatırlatıyor ve sadece işin ehli olan kişilere yaptırılmasını tavsiye ediyor.

ÇİLİNGİR veya ANAHTARCI nedir ?

Çilingir “Çilan” ve “gar” kelimelerinden oluşmuştur. “Çilan” kılıç, hançer gibi demirden aletler anlamına gelirken “gar” bu işleri yapan kimsedir. Yani çilingirler eski zamanın demircileridir.

Şimdiki çilingirler ise ev kilitlerinin iç yapısını bilen, dolayısıyla bu kilitlerin nasıl açılacağı bilgisine sahip, oto ve kasa kilitlerinin iç yapısını bilen ve bunları açma yeteneğine sahip, anahtarı olmayan ev, oto ve kasa kilitlerini söküp anahtar yapabilen, bozulduğunda tamirlerini yapabilen, hizmet sektörünün kalbinde yer alan kişilerdir diyebiliriz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Anahtarcılık ve Çilingirlik’te değişmekte. Ev kilitleri elektronik olarak çalışmakta, site giriş kapıları otomatik olarak kumandayla açılmakta ve arabalar özel immobilizer sistemle çalışmaktadır.

istanbul Ataşehir Çilingir olarak firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. İşyerimizde immobilizer oto anahtarlarınızı yaptırabilir, oto ve garaj kumandalarınızı çoğaltabilirsiniz. Ayrıca çelik kapınıza alarm sistemi monte ederek hırsızlara karşı etkili bir önlem almanızı sağlıyoruz.

istanbul ev anahtar ve kilit hizmeti.

Firmamızda evinize ait her türlü anahtarı kopyalatabilirsiniz. İşyerimizde her türkü çelik kapı kilit ve göbekleri, emniyet kilit ve kelepçeleri, asma, şifreli ve trajlı kilit bulabilirsiniz. Hizmetlerimiz olan alarm sistemleri, kırılsada güvenli bareller, çelik rozetler hırsızlara karşı kapınızı sağlamlaştıracak olmazsa olmaz önlemlerdir.
istanbul oto anahtar ve kumanda hizmeti.

istanbul Ataşehir Çilingir olarak oto anahtar ve kumandalarınızı güvenle kopyalamaktayız. Bozuk oto kilitlerinizi firmamızda tamir ettirebileceğiniz gibi tamamen kayıp oto anahtar ve kumandalarınızı yaptırabilirsiniz. İşyerimizde kumandalarınızın tamiri, kasa ve pil değişimi yapılmaktadır.
istanbul çelik kasa ve şifreli kasa açma çilingir hizmeti.

istanbul’da çelik kasa konusunda en iyi uzmanlardan olan firmamızda kayıp anahtarlı çelik kasanızı açtırıp tekrardan anahtar yaptırabilirsiniz. Kiralık kasalar, şifreli kilide sahip kasalar açılıp en kısa sürede ve en iyi şekilde anahtar teslim edilmektedir. 

Yıllardan itibaren vermiş olduğumuz çilingir hizmetlerinde kaliteli markalarla çalışmakta olup Ataşehir sakinlerine haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Emniyet Anahtar olarak verilen çilingir Ataşehir hizmetlerinde bir çok çelik kapı markasına çelik kapı açma hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra stoklu olarak da çalıştığımız kilit modelleriyle kilit değişim talebinde bulunan müşterilerimize aynı zamanda Ataşehir Çilingir servisi olarak Ataşehir Kilit Değiştirme hizmeti de verilmektedir.

Çilingir Ataşehir Haftanın 7 Günü Servis Vermektedir.

Ataşehir Ata Çilingir tarafından verilen çilingir hizmetlerinde kaliteli anahtarcılık hizmetlerinin hepsini bulabilirsiniz. Yeni açılış yaptığınız dükyanınızın güvenlik amacıyla kilit değişimi talebinde bulunduğunuzda cam kapılar için kilit montajı, cam kapı kilit değişimi ve diğer kapılar için kilit değiştirme Ataşehir Yeni Kilit takma hizmetide verilmektedir.
 

Cam Kapı Kilit Montajı Ataşehir

Kumanda kopyalama hizmetleri arasında Ataşehir Çilingir servisi olarak iş yerleri ve sitelerde kullanılan otomat sistemleri olan otomatik garaj kapısı komandası, otomatik kepenk kumandası, bariyer kumandaları ve diğer elektronik 2 tuşlu ve 3 tuşlu kumandalar için Ataşehir Kumanda tamiri ve Kumanda Kopyalama hizmetleride firmamız tarafından verilmektedir. Garaj kumandası ücretleri Çilingir Ataşehir’n de kısa bir süreliğine 40 tl den başlayan fiyatlarla garaj ve kepenk kumandası kopyalatabilirsiniz.

Garaj Kumandası ,Bariyer ve Kepenk Kumandası Kopyalama

En iyi hizmet vermek adına sürekli olarak kendini yenileyen anahtarcınız Çilingir Ataşehir anahtarcılık hizmetleri arasında kasa anahtarı kopyalama hizmeti de yer almaktadır. Web sitemizde diğer sayfalar arasında gördüğünüz Kasa Çilingir hizmetlerinde kilitli kalan çelik para kasaları için verilen çelik kasa açma, Ataşehir kasa çilingiri hizmetin de sahip olduğunuz kasaya zarar vermeden çelik kasanız açılmaktadır.
 

Ataşehir Kasa Çilingir ve Ataşehir Oto Çilingir Servisi

Çilingir Ataşehir Mobil ve motorlu araçlarımızda verdiğimiz Ataşehir Çilingir hizmetlerinde Hasarsız Çelik Kapı Açma, Kilitli kalan araçlarınız için Ataşehir Oto Çilingir servisi ve Ataşehir Kasa Çilingir hizmetleri mevcuttur. Bina sakinlerinin güvenliği için dış kapı otomasyon sistemlerinin montajı ve satışıda firmamız tarafından verilmektedir.

 

Ataşehir Dış Kapı Otomatikleri Satış ve Montajı

Yetkili Çilingiriniz tarafından satışında bulunan kapı kilit modelleri, kapı hidrolik sistemleri ve dış kapı otomasyonlarında garantili ürünlerin satışı montajı ve tamiri yapılmaktadır. En iyi markalarlar çalışmakta olan Çilingir Ataşehir geniş ürün yelpazesi ve anahtarcı ustalarıyla İstanbul Ataşehir ve dudullu,ümraniye,maltepe de profesyonel anahtarcılık hizmetleri vermektedir.