Kapıda Kaldım

 

Ataşehirde eğer kapıda kaldıysanız hiç meraklanmayın. Acil çilingir ihtiyacınız olduğunda en kısa sürede yanınzda olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Profesyonel ekibimiz sayesinde kapınıza veya kilit göbeğine hiçbir hasar vermeden kapınızı açalım.

Sadece anahtarınız evde kaldığında değil ayrıca anahtar kapının arkasında kaldı ise de ataşehir çilingir merkezimizi her zaman arayabilirsiniz. Anahtarınızı evde unutmanız durumunda anahtar kopyalama çok önemli bir olaydır. Yedek anahtarınız olduğunda anahtarınız evde olsa dahi ikinci anahtarınızı çantanızda taşıyabilirsiniz, bir tanıdığa verebilirsiniz veya bir yere saklayabilirsiniz. Böylece acil çilingir ihtiyacınız kalmadan kapıyı açabilirsiniz.

 

Kapı kilidi göbek değişimi

Yeni bir dükkan aldığınızda ve taşındığınızda, yeni bir eve taşındığınızda veya biriyle sorun yaşadığınızda kapı kilidi göbek değişimi ihtiyacınız olur. İnsanlarda güven en gerekli hislerden biridir. Kendinizi güvende hissetmezseniz o yerin eviniz veya dükkanınız olması fark etmeden kendinizi oraya ait hissetmezsiniz.

Sizin için en uygun kapı göbeğini ve kilidini seçmemiz açısından bizi ataşehirde yer alan dükkanımızda ziyaret edebilirsiniz. Sizin güvenliğinizi kendi güvenliğimiz gibi özel olarak değerlendirerek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak şekilde ki kilidi seçeriz.

Sadece ev için değil, aynı zamanda kasa ve bisiklet kilitleri için de bizi ziyaret edebilirsiniz. Amacınıza uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en iyi kilidi size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Anahtar kapıda kırıldı

 

Büyük ihtimalle günün en yorulduğunuz kısımda başınıza gelen bu olay sizi çok sinir edebilir. Özellikle kapıda kırıldığı için kilit göbeğinden anahtarı çıkarmak zor ve uzun sürebilir. Eğer anahtar kapıda kırıldı ve siz de ucuza kaçmak istiyorsanız dikkatli olmanız gerekiyor. Profesyonel olmayan bir ekip kapı kilidi göbeğine ve kapıya zarar verebilir. Zaten berbat olan bir gününüz daha da berbat olur. Kapıya ve kapı kilidine zarar verilmesi demek sizin birkaç lira fazla vermek yerine yüzlerce liralık zarar girmeniz demek.

 

Ataşehir de oturuyorsanız bizi arayabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle acil çilingir ihtiyaçlarınızda en yakın zamanda geliriz. Kapıya ve kapı kilidine zarar vermeden kapınızı açarız ve anahtar çoğaltma işlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz.