Ataşehirde En iyi kilidi nasıl seçebilirim?

 

Kilidinizi seçerken öncelikle nereye alacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Bunlar ev kapısı, kasa veya bisiklet kilidi olabilir.

 

Eğer ev kapınız için bir kilit seçmeniz gerekirsa birden fazla doğrulamalı kilitler tercih edebilirsiniz. Bu kilitlerde anahtarınızla kapı kilidini döndürdüğünde üstte ve ortada doğrulama yerlerini de döndürerek kapınızın tamamen açılmasını sağlar. Böylece bir hırsız gelerek kapı kilidini kırdığında kapının ortasındaki ve üstündeki kilitler hala içeride gömülü olduğu için sadece kilidinizi yenilemeniz yeterli olacaktır.

 

Eğer kasa gibi özenle koruyacağınız bir nesneye kilit alacaksanız öncelikli tavsiyem ilk alırken parmak izi korumalı bir kasa almanızdır. Bu güvenliği en üste çıkaracaktır. Eğer halihazırda bir kasanız var ise size en iyi kilidi seçebilmemiz için Ataşehir çilingir şubemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi anlatın elimizdeki onlarca kilit arasından size uygun olanı seçelim.

 

Eğer bisiklet kilidi gibi taşınabilir nesnelere asma kilit alacaksanız bunu en iyi korumanın tek yöntemi pin sayısı ne kadar yüksek ise o kadar güvenli olmasıdır. Pin sayısı yükseldikçe kilidin kullanılan başka bir şey ile açılması daha da zorlaşır. Tabii ki bisiklet kilidi gibi kilitlerde genel olarak kilidi kırarak uğraşmadıkları için bisikletinizi gözle görülebilir bir alanda bırakmanız sizin için en iyisi olacaktır.

 

Yukarıdaki yazılanların hepsi hala sizin için yeterli olmadıysa Ataşehir çilingir şubemize gelin inceleyin ve karar verin. Ayrıca acil çilingir lazım olursa da bizi çağırabilirsiniz.

Yaptığımız diğer işler,

Ev, kasa, bisiklet, normal otomobil, immobilizerli otomobil anahtarı kopyalamak. Kapı kilidinizin içinde anahtar kırıldıysa bunu çıkarmak ya da anahtarı evde unuttuğunuz zaman kapınızı açmak.

Herhangi bir acil çilingir ihtiyacınızda bizi telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Gecenin veya sabahın kaçı olursa olsun sizin için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Dilerseniz Ataşehir çilingir şubemize kilit almak için gelin dilerseniz ise aklınızda bir soru varsa onun için gelin hiç önemli değil. Sizin için elimizden gelenin en iyisini yapabileceğimize emin olabilirsiniz.