Çilingir ne zaman, neden lazım olur?

`

Bir çilingir genel olarak kötü zamanlarınızda lazım olur. Anahtarınız kapıda kırılmış olabilir, çıkarken anahtarı unutmuş olabilirsiniz bu durumlarda acil çilingir çağırma ihtiyacınız olur. Eğer böyle bir durum yaşarsanız Batı ataşehir çilingir olarak sizlere hizmet vermekten memnun oluruz.

 

Başınıza kötü bir durum gelmese de bir çilingire ihtiyaç olabilir. Anahtarınızı kopyalayacak olabilirsiniz veya yeni bir kilit alacak olabilirsiniz hiç fark etmez. Çilingirler genel olarak 7 gün 24 saat açıktır. Kısaca her zaman ulaşmanız mümkündür.

 

Her insan çilingir olabilir mi?

Her ne kadar tüm filmlerde kapı açmak için gereken tek şeyin tel toka veya bir kart olduğunu gösterselerde siz en iyisi bunu boşverin. Bir kapıyı açarken tek yapmanız gereken dikkatli bir şekilde eşyaları kullanmak değildir. Dikkatin önemli olduğu kadar sabırda çilingirlik mesleğinde büyük bir öneme sahiptir. Kilitler yapılırken ayrı pin mekanizmalarına sahip olarak yapılır.

 

Kilidi açmanın çok basit olduğu mekanizmalarda var, birçok pinden oluşan mekanizmalarda. Tek tek pinlerin açılması için çilingirin uğraşması gerekir. Bu hem çok zahmetli hemde yukarıda bahsettiğim gibi sabır gerektiren bir iştir. Kısaca bu sorunun cevabı “Hayır”dır. Tabii ki siz yine de şansınızı denemek için kartlı yöntemi uygulayabilirsiniz ama kapının kapalı kalması bir yana kartınızda kırılır.

 

Batı Ataşehir çilingire nasıl güvenebilirim?

 

Batı ataşehir çilingir olarak çilingirliğin getirdiği onca yıllık tecrübemizin dışında alanında en iyi bilgilere sahip ustalarla çalışıyoruz. Çilingirciler odası üyeliğimiz, belgelerimiz mevcuttur. Alanımızda acil durumlarında yanlarında olduğumuz bir sürü müşterimiz bize referans olabilir. Bir işi en iyi ve hızlı bir şekilde bitirerek müşteriliremizin mağdureyitini sonlandırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Anahtarınız kapıda mı kaldı? Bizi çağırın, anahtar mı kopyalatacaksınız? Buyurun dükkanımıza dakikalar içinde kopyalım. Aynı zamanda dilerseniz dükkanımıza gelerek kasanızın, kapınızın veya bisikletinizin kilidini yenisiyle değiştirebilirsiniz.