Şifreli asma kilitler çok uzun zamandır insanların eşyalarını korumak amaçlı kullanılıyor. Kullanışlı ve zor kırılan bir gövdeye sahiptir. Kilidi açmaya çalışan biri 50 bin muhtemel sayı denemesi gerekecektir. Bu özellik zaman kazandırarak eşyanın hırsızlardan korunmasını sağlıyor. Şifreli asma kilitler temel levha denilen kilit sistemine sahiptir ve 7 bileşenden oluşur. Kilit sürgüsü denilen bir parça doğru şifreyi girene kadar kelepçeyi serbest bırakmaz. Temel levha yerine perçinlenir. Böylece kilit tekrar tekrar kullanabilir. Sonrasında her kilitleme ardından mekanizmayı otomatik olarak karıştırma amaçlı bir sistem ekleniyor. Kelepçe yağlanıyor, şekillendiriliyor ve boyanıyor. Boyayı korumak ve sertleştirmek için boyalı kadran çift katmanlı vernikten geçiyor. Kilidin 3 mandalı vardır. Bilgisayar 3 mandalı aynı hizaya getiren rastgele bir şifre yaratır. 50 binden fazla muhtemel şifre vardır. Bilgisayar şifreyi barkod ile beraber etiketin üstüne basar.  Sonrasında kilit kontrol edilir ve satışa sunulur.

Anahtar kopyalama

Anahtar kopyalama ise şifreli kilit yerine anahtarlı kilit kullananların ihtiyacı olan hizmettir. Normal kilitilerde pin sistemi kullanılır. Anahtar girdiğinde pinler anahtarın şekline göre yerini alır. Tüm pinler açılırsa kilit döner. Anahtar kayıp olduğunda ise kumbara gibi tekrar alınabilen ürünler kolayca kırılabilirken kapı kilidi gibi sistemler değişemeyeceği için anahtar kopyalama gereklidir.

Anahtar kopyalama çok maliyetli bir işlem olmamakla beraber (Yapılan kopyalamaya göre değişiklik gösterir) hangi yerin yaptığı önemlidir. Kayıt dışı, yeterli belgeleri olmayan merdiven altı firmalara kendi ev anahtarınızı vermeniz hiç doğru olmayacaktır.

Acil çilingir

Acil çilingir her an lazım olabilir. Anahtar kopyalatmamış olabilirsiniz, anahtarınız kapıda kırılmış olabilir veya yeni eve geçmeniz sonucu kapı kilitlerini değiştirmek istiyorsunuzdur.

Acil çilingir lazım olduğunda 7 gün 24 saat boyunca bizi arayarak bir usta çağırabilirsiniz. Dükkanımız ataşehirdedir. Ürünlerimizi web sitemiz üzerinden ya da dükkanımız üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz. Kapı kilidinizi değiştirmek istiyorsanız sizin için en iyi kilidi bulabiliriz ya da sadece gelip bizimle konuşup çayımızı içebilirsiniz.

Telefon numaramız:     0538 857 857 7 http://www.atasehircilingirservisi.com

istanbulun nezih semtlerinden olan ataşehir ilçesinde uzun yıllardır faliyet gösteren ataşehir çilingir 7\24 siz degerli ataşehir sakinlerine profosyonel hızlı güvenilir çilingir hizmeti sunmaktadır kapı arkasında unutulan ev içerisinde bırakılan üzerine çekili kapılarınızı kapı mekanizmasına zarar vermeden teknolojik aletlerle açmaktadır ataşehir çilingir servisine 0538 857 857 7nolu hat üzerinden veya http://www.atasehircilingirservisi.com ulaşa bilir sitemizi farklı kilit modellerini ve ürünleri görebilirsiniz ataşehir çilingir kapınız kitli kaldıgı durumda dahi işlem dışında farklı maliyet çıkartmamaktadır kilitli kapınız son çıkan teknolojik aletlerle kilit mekanizma sistemine zarar vermeden yeni kilitle sorunsuz çalışır vaziyette müşterisine teslim eder anahtar ve çilingirciler odasına kayıtlı olup tüm ustalık belgelerine sahip usta çalıştırmaktadır ataşehir çilingir kuruldugu günden itibaren çozüm odaklı güler yüzlü hızlı servis  ataşehir en yakın çilingir numarası0538 857 857 7 alo çilingir olarakta hizmet vermektedir ataşehir çilingir kilitli olan çelik kapı oda wc pimapen aleminyum tahta ahşap kapılarınızıda kilit sistemine zarar vermeden açmaktadır ataşehir çilingir çalışanları yapılan işin bedeli dışında müşteri lerilerinden ekstra ücret talep etmez yapılan iş ataşehir çilingir servisi garantisi altındadır ataşehir çilingir firmamıza günün hersaatinde ulaşabilir servis hizmeti alabilirsiniz.