Ataşehir çilingir anahtar kopyalama
Normalleşme dönemine (umarız ki siz bunları okurken virüs bitmiştir) girmemizle birlikte insanlar evden çıkmaya başladı. Dışarıdaki havayı, gezmeyi ve sohbet etmeyi özleyen insanlar ise tek bir şeyi unuttu: Anahtar. İçinizde biriken heyecanı yasakların kalkmasıyla atmak için dışarıya adım attığınızda fark ediyorsunuz ki cebinizde olması gereken anahtar yok. Güzel geçecek gününüzün kapı önünde kalmayla sonlanmasını istemiyorsanız çözüm çok basit. Ataşehir çilingir anahtar kopyalama hizmetini alarak kendinize bir yedek anahtar alın. Kapıda kaldığınızda bu anahtarı başka bir aile ferdinden alabilirsiniz. Aman dikkat! Yedek anahtarı da evde bırakmayın.
Yedek anahtarınızı güvendiğiniz bir komşunuza verebilirsiniz. Böylece ihtiyaç halinde ondan anahtarı alarak evinize girmeniz mümkün olacaktır. Çilingir çağırmamak için güvenmediğiniz insanlara anahtar vermediğinizden emin olun. 
Bir diğer anahtar saklama alanı ise iş yerinizdir. Ofisinize veya kendinize ait dolaplara yedek anahtarı koyarak sabahları evden çıkarken anahtarı unuttuğunuzda iş bitiminde yedek anahtarınızı alabilir ve evinizi açabilirsiniz. Unutmamakta fayda var. Eğer asıl anahtarınız kapının arkasında takılıysa yedek anahtarla kapıyı açamazsınız. Eve girdiğinizde anahtarınızı kilitte unutmayın.
Eğer anahtarınız varsa ve kapıda kaldıysa işiniz biraz daha uzun sürecektir. Bu işlem diğerlerine nazaran daha sancılıdır. Ustalarımız kapıda kırılan anahtarı kilide zarar vermeden çıkarmak için dakikalarca uğraşırlar. Dikkatli olunmadığı taktirde kapınıza zarar gelebileceği için bu işlem sırasında oldukça odaklanmaları gerekmektedir. 
Genellikle kapıda anahtar kırıldığında çoğu insan anahtarı çıkartarak ücretten kaçınmaya çalıştığından anahtar daha fazla çatlar ve/veya kırılır. Bu gibi durumlarda ataşehir çilingir olarak kilidinizi değiştirmenin daha az masraflı / daha az uğraş gerektirdiğini düşünmekte ve önermekteyiz. Eğer anahtarınız kapıda kaldıysa hiç zorlamamanız kilidi kurtarmamızı sağlayabilir. En kısa sürede bizi arayarak müdahale etmemizi beklemeniz sizin için en doğru çözüm olacaktır.
Ataşehir çilingir ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız
Anahtar kopyalama, anahtar değişimi, kapı açma ve yeni kilit takma işlemlerinde güvenle bizleri çağırabilirsiniz. İşinde uzman ekibimiz ile en kısa sürede istediğiniz yerine getirilecektir. Ekibimizi çilingirciler odasının özenle seçilmiş maddelerine uygun olarak topladık.