Ataşehir Anahtar Kopyalama

 

Anahtar kopyalama işlemi yaklaşık 5 dakika içerisinde biter(Yaptırdığınız işleme göre değişiklik gösterir. Kapı anahtarı, otomobil anahtarı gibi).Anahtar kopyalama işlemi kısaca hazır bir plakaya sizin kullandığınız şekili vermedir. Kilitler anahtarın tam uyacağı ve pimleri döndürebileceği şekilde özel olarak üretildiği için baskının ardından yeni anahtarınız işe yaramayabilir. Kapıda takılır veya dönmez.

 

İlk teslim almanızın ardından bir süre anahtarı kolayca kullanamayabilirsiniz. Santimetrelik bir fark kilide anahtarınızın girmesini zorlaştırabilir fakat bu normal bir durumdur. Anahtarı kullandıkça fark edeceksiniz ki kopyalattığınız anahtarınız kadar kolay kilidi açacaktır.

 

Anahtar kopyalama işlemi basit olduğu kadar tehlikelidir. Kaşla göz arasında anahtarınızdan bir tane yerine 3 tane oluvermiş olabilir. Böyle bir mağduriyet yaşamamak için internet üzerinden olumlu yorum alan bir çilingire gidebilirsiniz ya da çilingiri izleyebilirsiniz. Zaten işleminiz çabuk biteceğinden 5 dakika durarak aklınızda şüphe bırakmamış olursunuz.

 

Ataşehir Anahtar çeşitleri

 

Son zamanlarda birçok alanda teknolojileşme başlamış ve parmak izi okuyucu ve yüz tarayıcı gibi kilitler türemiş olsa da dünyanın hala neredeyse her yerinde fiziksel anahtarlar yer almaktadır. Onlar şu alanlarda kullanılabilir,

  • Ataşehir Kapı anahtarı,

  • Ataşehir Asma kilit anahtarı,

  • Ataşehir Kasa anahtarı,

  • Ataşehir Araba anahtarı

Kapı, asma kilit ve kasa anahtarlarının hepsi birkaç dakika içerisinde her bayide kopyalabilir fakat araba anahtarları(en azından son 5 – 10 yıl içerisinde çıkanlar) içerisindeki kapıları aç, kilitle, bagajı aç gibi komutların yazılımla gerçekleşmesinden dolayı bunun kopyalanıp yeni bir çipe aktarılması gerekir. Bu işlem diğerlerine nazaran daha uzun ve zordur. Makine kullanılması gerekmesinin yanısıra anahtarın firma sahipleri yanlış kişiler tarafından kopyalanmaması açısından yazılımları sürekli değiştirerek engellemeye çalışmamaktadır. Bu durum çilingirlere de yansığı için diğerlerinden zor bir işlemdir.

 

Ataşehirde Nerede Anahtar Kopyalatabilirim?

Eğer ataşehirçilingir arıyorsanız bize gelerek en kısa sürede anahtarınızı kopyalatabilirsiniz. Anahtarınızı biz kopyalarken dilerseniz bekleyebilir, dilerseniz izleyebilirsiniz. Ekipmanlarımız sayesinde normal anahtarlarınız dışında otomobil anahtarlarınızı da klonlayarak kopyalabiliriz ayrıca bizi kapıda anahtarınız kalırsa, yeni bir anahtar veya kilit satın almak istiyorsanız veya acil çilingir lazımsa her an çağırabilirsiniz.