Ataşehir Çilingir Kilit Değişimi

Günümüzde kilitli kalması gereken her şeyin bir anahtarı vardır. Bunların içinde en önemlileri, kasa, otomobil ve kapılardır. Kapılar son derece sağlam çelikten üretilirler. Bu doğrultuda kapıları çerçevelerinde tutacak kilit sistemlerine gerek duyulur. Bunun için piyasadaki en sağlam çelikten üretilen kilit sistemi takılır. Bilindiği üzere sağlam çelikten üretilen kilitlerin açılması diğer kilit sistemlerine nazaran biraz daha zordur. Bu nedendir ki siz anahtarı takıp sert bir biçimde çevirdiğiniz zaman kırılmaya müsaittir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken 2 müdahale var. 

1. Kırılan kilit eğer kapı kilit yuvasının dışarısında görünüyorsa, yani çekip çıkarmak gibi durumda ise en yakın yere gidip bir keski almalısınız. Bu durumda Çelik kapıda kalan kırık anahtarı çekebilirsiniz. Ataşehir Çilingir Kilit Değişimi olarak sizlere tavsiyemiz bu yöndedir. Ancak tabi ki her işin bir ustası vardır. Boşuna dememişler “işi ehline vereceksin” diye. Ataşehir Çilingir Kilit Değişimi olarak 20 seneden fazla İş deneyimimiz ve profesyonelliğimiz ile kırık anahtarları yuvalarından çıkarabiliriz. Ayrıca uzman ekibimiz ile anahtar çıkarma ve kilit değişimi işlerini başarıyla yapıyoruz.

2. Anahtar yuvasına yapılacak bir işlem daha var demiştik. Bu müdahale en kolayıdır. Biz buna halk ağzındaKilit değiştirme diyoruz. Ataşehir Çilingir Kilit Değişimi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Anahtar yuvasında, anahtarınız kırıldı. Yuvaya baktınız ve anahtarı yuvasından çıkaramadınız. Hemen en kısa zamanda Ataşehir Çilingir Kilit Değişimiiçin bizi aramalısınız. Aradıktan en fazla 1 saat içerisinde bölgenin uzaklığına göre uzman ekibimizle birlikte olay yerine intikal ederiz.Sizi fazla masrafa sokarak bizden nefret etmemeniz için ilk hedefte anahtarı çıkarmaya uğraşırız. Anahtarı yuvadan çıkaramazsak eğer Kilit değişimi yapmak zorunda kalırız. İlk önce kapıyı açıp kilidi sökeceğiz, tamir olmaya yüz tutmuşsa tamir ederiz ancak dediğim gibi bir sonuç elde edemezsek en son iş kilidi değiştirmek olacak.  Unutmayın tek yapmanız gereken Ataşehir Çilingir Kilit Değişimi hizmetlerini aramak.